AHLATLIBEL DÖRT MEVSİM GÜZEL

Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Spor ve Sosyal Tesisleri karlı kış günlerinde de  haftanın her günü Ankaralıları temiz ve doğal ortamında konuk etmeyi bekliyor.

Kentin yoğunluğunun yarattığı yorgunluğu aileleriyle güzel bir zaman geçirerek üzerinden atmak isteyenlere, kentin kıyısında benzersiz olanaklar sunan Ahlatlıbel, bahar ve yaz aylarında güneşin içinde bulunduğumuz kış aylarında ise güzel bir kar manzarasının eşliğinde Ankaralılara yeşili, temiz havayı, her türlü eğlence, dinlence ve spor olanağını bir arada sunuyor.

Haftanın tüm günleri ve özellikle hafta sonları Ankaralıların ilgi odağı olan Ahlatlıbel’e gidip Çankaya Belde A.Ş. işletmeciliğindeki Cafe & Bistro’da özel bir sabah kahvaltısı ve güzel yemekler yiyebilir, çayınızı, kahvenizi, içkinizi yudumlayabilirsiniz.

25.300 m² çim alan, 180.000 m2 orman alanı, 3 tenis kortu, 2 halı saha, 3 basketbol sahası, 2 voleybol sahası, go-kart pisti, golf sahası, kafeteryalar, piknik alanları, açık hava spor bahçesi, yürüyüş ve koşu parkuru ve çocuklar için güvenli oyun alanları imkanlarını sunan Ahlatlıbel Tesisleri’nde kışın karlar üzerinde özgürce gezi yaparak oksijen depolanabiliyor.

ÇOCUKLARIN YAZ KIŞ GÖZDE MEKANI

Yaz aylarında özgürce koşup oynayıp uçurtma uçuran çocuklar, kış aylarında da Ahlatlıbel’in tadını çıkarıyorlar.

Kardan adam yapmanın, ebeveynleriyle kartopu oynamanın keyfini Ahlatlıbel’de yaşayan çocuklar evcil hayvanlarıyla da mutlu bir gün geçiriyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir