Yüreklerindeki Renkleri Göklere Taşıdılar

Çankaya Belediyesi’nin 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla düzenlediği “Engel Tanımayanlar Çankaya Şenliği 2015”, Uluslararası Omurilik Felçliler Derneği (UOFD) ile birlikte Ahlatlıbel Spor ve Sosyal Dinlenme Tesisleri’nde düzenlenen “Uçurtmam Olur musun?” etkinliği ile taçlandı. CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin ve CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli’nin de katıldığı etkinlikte, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, engelli ve engelsiz çocuklarla tek tek ilgilenerek birlikte uçurtma uçurdu. 

Devamı...
   

Tasarımcı Adayları ÇAÇOY Atölyesinde

Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu Ankara Şube Başkanı Çağrı Şahin ve Yönetim Kurulu Üyesi ve ODTÜ ve Atılım Üniversiteleri öğretim görevlisi Mustafa Hasdoğan, ODTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü akademisyenleri Yrd. Doç. Dr. Fatma Korkut ile Uzman Mehtap Öztürk Şengül ve Serbest Tasarımcı Haluk Zeyrek’in yanı sıra Çankaya Belediyesi Başkan Yardımcısı Anıl Sevinç’e, ÇAÇOY’da üretilebilecek şekilde tasarladıkları oyuncak modellerini sunan genç tasarımcılar beğeni topladı.

Devamı...
   

ÇAÇOY Tasarım Fuarında

ÇAÇOY Uluslarası Omurilik Felçlileri Derneği ile birlikte ATO Congresium'da gerçekleşen  11-15 Mart 2015 tarihleri arasında Tasarım Fuarında stant açtı.

 

 

   
   

Engelli Kursiyerlerimiz Spor Etkinliğinde

Başkent Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ali Haberal kursiyerlerimizin spor derslerini izledi.

 

 

   

Dünya Engelliler Günü'nü kutladık

Çağdaş Sanatlar Merkezinde ÇAÇOY ve ÇENGEL Kafe çalışanlarımızla Dünya Engelliler gününü kutladık.

 

   

Çalışan Personelimize Eğitim Düzenlendi

Personelimize Vedat Dalokay salonunda İş Sağlığı ve Güvenliği üzerine eğitim düzenlendi.

.

   

ÇAÇOY ' da Ayın Elemanı : Hem Kol Hem Kafa Emekçisi

Çankaya Belde A.Ş., hem işyerindeki verimliliği hem de çalışanların motivasyonunu artırmak için küçük bir “şirket içi” yarışma başlattı.

Devamı...
   

ÇAÇOY'un Yeni Dönem Planları Hürriyet'te

Hürriyet Gazetesi Ankara ekinde yayınlanan ÇAÇOY projemiz ile ilgili haberde, başkanımız Alper TAŞDELEN'in ÇAÇOY projesinin gelişimi ve yeni dönem vizyonu ile ilgili görüşlerine yer verildi.

Devamı...
   

ÇAÇOY Engellileri Hayata KatıyorÇankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Çankaya Ahşap Çocuk Oyuncakları Atölyesi’nin (ÇAÇOY) engelli vatandaşları üretime dâhil ederek hayatın içine kattığını belirterek, daha fazla engelliyi projeye dâhil etmek için ÇAÇOY’ları geliştirerek yeniden yapılandıracaklarını söyledi.
Devamı...
   

Sayfa 2 > 3

Site içi Arama

Son Güncelleme ::

Çarşamba 19 Haziran 2019 Saat: 09:56
www.cankayabelde.com.tr Anasayfa