Kursiyerlerimiz Yeni Döneme Başladı

Çankaya Belediyesi’nin fiziksel ve bedensel engelli bireylerin mesleki eğitim almaları ve istihdama katılmaları için hayata geçirdiği ahşap çocuk oyuncağı yapım kursu ÇAÇOY ve hizmet sektöründe çalışacak garsonların yetiştirildiği Ç’engel Kafe kursları yeni dönem eğitimlerine başladı.

Devamı...
   

Yüreklerindeki Renkleri Göklere Taşıdılar

Çankaya Belediyesi’nin 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla düzenlediği “Engel Tanımayanlar Çankaya Şenliği 2015”, Uluslararası Omurilik Felçliler Derneği (UOFD) ile birlikte Ahlatlıbel Spor ve Sosyal Dinlenme Tesisleri’nde düzenlenen “Uçurtmam Olur musun?” etkinliği ile taçlandı. CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin ve CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli’nin de katıldığı etkinlikte, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, engelli ve engelsiz çocuklarla tek tek ilgilenerek birlikte uçurtma uçurdu. 

Devamı...
   

Tasarımcı Adayları ÇAÇOY Atölyesinde

Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu Ankara Şube Başkanı Çağrı Şahin ve Yönetim Kurulu Üyesi ve ODTÜ ve Atılım Üniversiteleri öğretim görevlisi Mustafa Hasdoğan, ODTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü akademisyenleri Yrd. Doç. Dr. Fatma Korkut ile Uzman Mehtap Öztürk Şengül ve Serbest Tasarımcı Haluk Zeyrek’in yanı sıra Çankaya Belediyesi Başkan Yardımcısı Anıl Sevinç’e, ÇAÇOY’da üretilebilecek şekilde tasarladıkları oyuncak modellerini sunan genç tasarımcılar beğeni topladı.

Devamı...
   

ÇAÇOY Tasarım Fuarında

ÇAÇOY Uluslarası Omurilik Felçlileri Derneği ile birlikte ATO Congresium'da gerçekleşen  11-15 Mart 2015 tarihleri arasında Tasarım Fuarında stant açtı.

 

 

   
   

Engelli Kursiyerlerimiz Spor Etkinliğinde

Başkent Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ali Haberal kursiyerlerimizin spor derslerini izledi.

 

 

   

Dünya Engelliler Günü'nü kutladık

Çağdaş Sanatlar Merkezinde ÇAÇOY ve ÇENGEL Kafe çalışanlarımızla Dünya Engelliler gününü kutladık.

 

   

Çalışan Personelimize Eğitim Düzenlendi

Personelimize Vedat Dalokay salonunda İş Sağlığı ve Güvenliği üzerine eğitim düzenlendi.

.

   

Lozanpark Spor Merkezi Yeni Üyelerini Bekliyor

Eğitmenler eşliğinde spor yapılan merkezimizde kondisyon ve kardiyo olmak üzere iki ayrı salondan oluşup, haftanın belirli saatlerinde üyelerimize pilates dersi verilmektedir.  Devamı...
   

Sayfa 2 > 4

Site içi Arama

Son Güncelleme ::

Salı 18 Eylül 2018 Saat: 14:17
www.cankayabelde.com.tr Anasayfa