ÇAÇOY ' da Ayın Elemanı : Hem Kol Hem Kafa Emekçisi

Çankaya Belde A.Ş., hem işyerindeki verimliliği hem de çalışanların motivasyonunu artırmak için küçük bir “şirket içi” yarışma başlattı.

Devamı...
   

ÇAÇOY'un Yeni Dönem Planları Hürriyet'te

Hürriyet Gazetesi Ankara ekinde yayınlanan ÇAÇOY projemiz ile ilgili haberde, başkanımız Alper TAŞDELEN'in ÇAÇOY projesinin gelişimi ve yeni dönem vizyonu ile ilgili görüşlerine yer verildi.

Devamı...
   

ÇAÇOY Engellileri Hayata KatıyorÇankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Çankaya Ahşap Çocuk Oyuncakları Atölyesi’nin (ÇAÇOY) engelli vatandaşları üretime dâhil ederek hayatın içine kattığını belirterek, daha fazla engelliyi projeye dâhil etmek için ÇAÇOY’ları geliştirerek yeniden yapılandıracaklarını söyledi.
Devamı...
   

Çankaya Spor Festivali Başlıyor

 

Çankaya Spor Festivali, Ahlatlıbel Spor ve Sosyal Tesisleri’nde düzenlenecek tören ve Şöhretler Karması maçı ile başlıyor.

Devamı...
   

ÇAÇOY TRT RADYO 1'DE

FM 93,3’ten yayın yapan TRT Radyo 1 ÇAÇOY’ u tanıtan bir yayın başlatıyor.
28, 29 ve 30 Ekim 2013  tarihlerinde saat 12.55’ten itibaren “Hepimiz Biraz Farklıyız” programında kursiyer ve çalışan engelli arkadaşlarımızın sesinden bizi izleyebilirsiniz.

   

ÇAÇOY'da Hem Üretim Hem İstihdam Var

Çankaya Ahşap Çocuk Oyuncakları Atölyesi (ÇAÇOY) projemiz devam eden eğitim ve engelli kursiyerlerimizin istihdamıyla başlayan seri imalat süreciyle TGRT Haber'de. 

 

 

 

   

ÇAÇOY Atölyesi'nde Çalışmalar

Çankaya Ahşap Çocuk Oyuncakları Atölyesi (ÇAÇOY) projemiz devam eden eğitim ve engelli kursiyerlerimizin istihdamıyla başlayan seri imalat süreciyle FOX Haber'de. 

 

 

 

   

Spor Merkezimizde Yaz Kampanyası Devam Ediyor

ÇANKAYA SPOR MERKEZİMİZİN YAZ KAMPANYASI SİZLERİ BEKLİYOR

Devamı...
   

Alman Stajerler Engellilerimizin Yanında

Çankaya Belde A.Ş ile Almanya’nın Lünen kentinde yer alan Multikulturelles FORUM adlı kuruluş arasında geçen yıl Çankaya Belediye Meclisi’nde kabul edilen ‘Değişim Yoluyla Bütünleşme’ staj projesiyle Ankara’ya gelen Alman gençler deneyim kazanıyorlar.

Devamı...
   

Ahlatlıbel Tesislerimizde Bayram Keyfi

 Havaların güneşli olmasını değerlendiren pek çok üç kuşak Ankaralı Ahlatlıbel tesislerimizde uzun süren bayram tatilinin tadını çıkardılar.

Devamı...
   

Sayfa 3 > 4

Site içi Arama

Son Güncelleme ::

Salı 18 Eylül 2018 Saat: 14:17
www.cankayabelde.com.tr Anasayfa