Çankaya Spor Festivali Başlıyor

 

Çankaya Spor Festivali, Ahlatlıbel Spor ve Sosyal Tesisleri’nde düzenlenecek tören ve Şöhretler Karması maçı ile başlıyor.

Devamı...
   

ÇAÇOY TRT RADYO 1'DE

FM 93,3’ten yayın yapan TRT Radyo 1 ÇAÇOY’ u tanıtan bir yayın başlatıyor.
28, 29 ve 30 Ekim 2013  tarihlerinde saat 12.55’ten itibaren “Hepimiz Biraz Farklıyız” programında kursiyer ve çalışan engelli arkadaşlarımızın sesinden bizi izleyebilirsiniz.

   

Ahlatlıbel Tesislerimizde Bayram Keyfi

 Havaların güneşli olmasını değerlendiren pek çok üç kuşak Ankaralı Ahlatlıbel tesislerimizde uzun süren bayram tatilinin tadını çıkardılar.

Devamı...
   

SKB YARIŞMASINDA BİRİNCİ OLAN ÇAÇOY PROJEMİZİN SUNUM AFİŞİ

Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği'nin açtığı ve Sosyal Sorumluluk alanında katılımcı 57 proje arasından birincilik ödülü alan ÇAÇOY projemizin yarışmaya katılan sunum afişini sizlerle paylaşıyoruz.

 

   

ÇAÇOY EN İYİ PROJE ÖDÜLÜNÜ ALDI

Sosyal Projeler Merkezimiz bünyesinde  Çankaya Ahşap Çocuk Oyuncakları Atölyesi (ÇAÇOY) Projesi, 57 proje arasından en iyi proje ödülüne layık görüldü. 

Devamı...
   

Yaz Aylarının En Gözde Mekanı; AHLATLIBEL

 

     Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Spor ve Sosyal Tesisleri sıcak yaz günlerinde evlerinde bunalan Ankaralıları kucaklıyor, haftanın her günü Ankaralıları temiz ve doğal ortamında konuk ediyor.

Devamı...
   

AHLATLIBEL DÖRT MEVSİM GÜZEL

      Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Spor ve Sosyal Tesisleri karlı kış günlerinde de  haftanın her günü Ankaralıları temiz ve doğal ortamında konuk etmeyi bekliyor.

Devamı...
   

Sayfa 3 > 3

Site içi Arama

Son Güncelleme ::

Çarşamba 19 Haziran 2019 Saat: 09:56
www.cankayabelde.com.tr Anasayfa