Şirketimizde Ayın Elemanı

Çankaya Belde A.Ş. hem işyerindeki verimliliği hem de çalışanların motivasyonunu artırmak için hazırladığı şirket içi yarışmayı Engin Aktaş kazandı.

Devamı...
   

Bayramınız Kutlu Olsun

 

Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim.  

                                                                                      Muzaffer Kökver

   

Genel Müdürümüz Fen İşleri Müdürlüğü Çalışanlarını Ziyaret Etti

Çankaya Belde A.Ş ve Çankaya İmar A.Ş Genel Müdürümüz Muzaffer Kökver, Fen İşleri Müdürlüğü çalışanlarını ziyaret etti. Tanışma toplantısıyla beraber, çalışanların sorunlarına yönelik çözümler üzerine istişare yapıldı.

Devamı...
   

ÇAÇOY ' a HİLTON Çek İle Geldi

Dünyanın en büyük otel zincirlerinden biri olan Hilton, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde Çankaya Ahşap Çocuk Oyuncakları Atölyesi’yle buluştu.

Devamı...
   

Lozanpark Spor Merkezi Yeni Üyelerini Bekliyor

Eğitmenler eşliğinde spor yapılan merkezimizde kondisyon ve kardiyo olmak üzere iki ayrı salondan oluşup, haftanın belirli saatlerinde üyelerimize pilates dersi verilmektedir.  Devamı...
   

ÇAÇOY ' da Ayın Elemanı : Hem Kol Hem Kafa Emekçisi

Çankaya Belde A.Ş., hem işyerindeki verimliliği hem de çalışanların motivasyonunu artırmak için küçük bir “şirket içi” yarışma başlattı.

Devamı...
   

Genel Müdürümüzün Çankaya Belde A.Ş Çalışanlarına Mesajı

Çankaya Belde A.Ş.'nin Değerli Çalışanları,

Yol Arkadaşlarım,

Bildiğiniz gibi 4 Temmuz 2014 günü yapılan Olağanüstü Genel Kurul’ları ile her iki şirketimizde de bir yönetim değişikliği gerçekleşti.

Devamı...
   

DUYURU

AHLATLIBEL TESİSLERİMİZDE 2 ADET, 3 X 3, 9 METREKARELİK ALAN İÇİN OYUNCAK VE UÇURTMA SATIŞ STANDLARI KİRAYA VERİLECEKTİR.

15 TEMMUZ 2014 TARİHİNE KADAR TEKLİFLERİN VERİLMESİNİ RİCA EDERİZ.
İLETİŞİM: ÇANKAYA BELDE A.Ş
                A.Öveçler Mah. 1331.sok No: 4/6 06460 Çankaya / Ankara
                0 312 473 83 00   

ÇAÇOY'un Yeni Dönem Planları Hürriyet'te

Hürriyet Gazetesi Ankara ekinde yayınlanan ÇAÇOY projemiz ile ilgili haberde, başkanımız Alper TAŞDELEN'in ÇAÇOY projesinin gelişimi ve yeni dönem vizyonu ile ilgili görüşlerine yer verildi.

Devamı...
   

ÇAÇOY Engellileri Hayata KatıyorÇankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Çankaya Ahşap Çocuk Oyuncakları Atölyesi’nin (ÇAÇOY) engelli vatandaşları üretime dâhil ederek hayatın içine kattığını belirterek, daha fazla engelliyi projeye dâhil etmek için ÇAÇOY’ları geliştirerek yeniden yapılandıracaklarını söyledi.
Devamı...
   

Sayfa 4 > 7

Site içi Arama

Son Güncelleme ::

Pazartesi 06 Haziran 2016 Saat: 09:01
www.cankayabelde.com.tr Anasayfa