Alman Stajerler Engellilerimizin Yanında

Çankaya Belde A.Ş ile Almanya’nın Lünen kentinde yer alan Multikulturelles FORUM adlı kuruluş arasında geçen yıl Çankaya Belediye Meclisi’nde kabul edilen ‘Değişim Yoluyla Bütünleşme’ staj projesiyle Ankara’ya gelen Alman gençler deneyim kazanıyorlar.

Devamı...
   

Ahlatlıbel Tesislerimizde Bayram Keyfi

 Havaların güneşli olmasını değerlendiren pek çok üç kuşak Ankaralı Ahlatlıbel tesislerimizde uzun süren bayram tatilinin tadını çıkardılar.

Devamı...
   

SKB YARIŞMASINDA BİRİNCİ OLAN ÇAÇOY PROJEMİZİN SUNUM AFİŞİ

Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği'nin açtığı ve Sosyal Sorumluluk alanında katılımcı 57 proje arasından birincilik ödülü alan ÇAÇOY projemizin yarışmaya katılan sunum afişini sizlerle paylaşıyoruz.

 

   

ÇAÇOY EN İYİ PROJE ÖDÜLÜNÜ ALDI

Sosyal Projeler Merkezimiz bünyesinde  Çankaya Ahşap Çocuk Oyuncakları Atölyesi (ÇAÇOY) Projesi, 57 proje arasından en iyi proje ödülüne layık görüldü. 

Devamı...
   

Engellilere Özel Burs Gibi Kurs Veriyoruz

Çankaya Belediyesi, engellilerin istihdam ve rehabilitasyonuna yönelik "Ahşap Çocuk Oyuncakları Atölyesi"nde yeni bir kurs dönemi başlatıyor...

Devamı...
   

Çankaya Spor Merkezi Lozanpark’ta Hizmete Girdi

Çankaya Belediyesi Lozanpark Spor ve Sosyal Tesisleri bir merkeze daha kavuştu...

Çankaya Spor Merkezi üye kayıtları başladı...

 

Devamı...
   

Çankaya Ahşap Çocuk Oyuncakları Atölyesi (ÇAÇOY) A Haber'de

Çankaya Belediyesi'nin büyük çabalarla Sosyal Projeler Merkezi'mizde hayata geçirdiği Çankaya Ahşap Çocuk Oyuncakları Atölyesi (ÇAÇOY) projesi gerek yazılı gerek görsel basında oldukça ilgi uyandırdı. 

Geçtiğimiz günlerde A Haber kanalından Rüya Akkuş'un gerçekleştirdiği canlı yayınla izleyicilere tanıtılan projemizden övgüyle sözedildi. Canlı yayınlanan haberi aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

   

Yaz Aylarının En Gözde Mekanı; AHLATLIBEL

 

     Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Spor ve Sosyal Tesisleri sıcak yaz günlerinde evlerinde bunalan Ankaralıları kucaklıyor, haftanın her günü Ankaralıları temiz ve doğal ortamında konuk ediyor.

Devamı...
   

Ahlatlıbel Cafe&Bistro Hürriyet İlk 10'da...

Ahlatlıbel Cafe&Bistro, Hürriyet Gazetesi tarafından yapılan ve konusunda uzman jüri üyelerinin verdiği oylarla dikkatle belirlenen "İlk 10 Listesi"nde yer aldı. Sunulan ürün ve hizmetlerdeki kalite ve yaratılan farkın vurgulandığı listeye girdiği için ayrıca tesislerimize bir de etiket verilerek ilk 10 listesindeki yeri belgelendi.

Devamı...
   

AHLATLIBEL DÖRT MEVSİM GÜZEL

      Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Spor ve Sosyal Tesisleri karlı kış günlerinde de  haftanın her günü Ankaralıları temiz ve doğal ortamında konuk etmeyi bekliyor.

Devamı...
   

Sayfa 6 > 7

Site içi Arama

Son Güncelleme ::

Pazartesi 06 Haziran 2016 Saat: 09:01
www.cankayabelde.com.tr Anasayfa