Genel Müdürümüzün Çankaya Belde A.Ş Çalışanlarına Mesajı

e-Posta Yazdır PDF

Sevgili  ÇANKAYA BELDE A.Ş.  mensupları,

Nisan 2016’dan itibaren Şirketler bünyesinde yer almakla beraber bugünden itibaren imza yetkili olarak aranıza katılmış bulunmaktayım.

Şirketlerimizin yegane sermayedarının Çankaya Belediyesi olduğu ve Belediyemizin kamu kaynaklarını etkin kullanmak  suretiyle kamu yarar ve çıkarlarını temel alan misyonu dikkate alındığında, Çankaya Belediyesi Şirketler Gurubu çalışanları olarak bizlerin de bu misyona destek olabilmek amacıyla özverili ve sorumlu bir çalışma bilincinde olmamız kaçınılmazdır.

Çankaya Belediyesi’nin Çankaya’yı 21. yüzyılın çağdaş kent yapılanmasının en güzel ve seçkin örneklerinden biri yaparak model bir kent yaratma vizyonuna verilecek her katkı hiç şüphesiz ki hepimiz için bir gurur vesilesi olacaktır.

Bu çerçevede, Şirketlerimizde mevcut işlerimiz devam ederken bir yandan da gelir yaratmaya odaklanarak yeni iş kollarında etkin olacak ve çok çalışacağız. Arzu edilen amaçlara ulaşmak üzere tüm arkadaşlarımın alanlarında katılım ve katkı sağlayacaklarından kuşkum yoktur.

Özgüven ve bilinçle hedeflediğimiz yolda hep birlikte başarılara yürümek dileğiyle…

M. Erhan Özer

Ankara, 25 Mayıs 2016

 

Çengel kafemiz Kızılay'da Açılıyor

e-Posta Yazdır PDF

Şirketimizin önemli projelerinden biri olan Çengel Kafe, Sakarya Caddesi’nde açılışa hazırlanıyor.

Devamı...
 

Çaçoy ve Çengel Kafe Piknikte

e-Posta Yazdır PDF

 Engelsiz proje öğrencilerimiz,öğretmenleriyle Ahlatlıbel dinlenme tesislerinde piknikteydi. 

 

 

ÇAÇOY VE ÇENGEL Kafe Gönüllülerine Teşekkürler

e-Posta Yazdır PDF

Onlar Çankaya’nın güzel kalpleri. Onlar ‘gönlüm isterse’ demeyen gönüllüler.

Maddi anlamda hiçbir karşılığı olmadan, sadece birilerine dokunabilmek, bir başkasının hayatında farklılık yaratabilmek adına kendi tecrübelerini, birikimlerini, yeteneklerini dezavantajlı kesimlere aktarmayı başaran insanlar.

Onlar da en az herkes kadar telaşında hayatın; ilgi bekleyen çocukları, gidilmesi gereken işleri, çalışılması gereken dersleri var... Ama yine de eksik etmiyorlar ilgilerini ve sevgilerini

Devamı...
 

Esnaf'a Hayırlı Olsun Hediyesi ÇAÇOY'dan

e-Posta Yazdır PDF

Esnafa jestini engellilerin maharetli ellerinden çıkan nazar boncuklu çerçeve ile yapan Çankaya Belediyesi, Uluslararası Omurilik Felçliler Derneği (UOFD) üyelerinin hazırladığı tasarımları, Çankaya Ahşap Çocuk Oyuncakları Atölyesi’nde (ÇAÇOY) çalışan engellilerin ürettiği çerçevelerle bir araya getirdi.

Devamı...
 
Sayfa 1 > 6
www.cankayabelde.com.tr Anasayfa