Çankaya Spor Merkezi Lozanpark’ta Hizmete Girdi

e-Posta Yazdır PDF

Çankaya Belediyesi Lozanpark Spor ve Sosyal Tesisleri bir merkeze daha kavuştu...

Çankaya Spor Merkezi üye kayıtları başladı...

 

Çankaya Belediyesi Lozanpark Spor ve Sosyal Tesisleri içerisinde yapımı tamamlanan Çankaya Spor Merkezi hizmete başladı.

 

Belediyece yurttaşların kullanımına sunulan Lozanpark'ta piknik alanları, çocuk oyun alanları, futbol, basketbol, tenis, okçuluk, voleybol sahaları, spor bahçesi, yürüyüş ve koşu parkurlarından sonra kapalı bir spor salonuna daha kavuştu. İçerisinde kondisyon ve kardiyo aletleri bulunan Çankaya Spor Merkezi üyelik sistemi ile çalışmak üzere kayıtlara başladı.

Eğitmenler eşliğinde spor yapılan merkez, kondisyon ve kardiyo olmak üzere iki ayrı salondan oluşuyor. Kardiyo aletlerinin bulunduğu camlı bölümde Lozanpark’ın yemyeşil görüntüsü eşliğinde spor yapma olanağı sunulan merkezde müzik yayını da yapılıyor.

Üye talepleri doğrultusunda haftalık, haftada 4 ya da 5 günlük ya da aile paketi gibi üyelik sistemlerinin de oluşturulabileceği Merkezde şu anda haftada 3 günlük üyelik paketi 50 lira olarak belirlenmiş.

Seçkin bir ortamda spor yapmak isteyenler, aile hekiminden alınmış sağlık raporu, iki adet fotoğraf ve kimlik fotokopisi istenen üyelik için Lozanpark’ta bulunan Çankaya Spor Merkezi (Birlik Mahallesi Kahire Caddesi No.3 Çankaya- Ankara)’ne  bizzat başvurabilecekleri gibi 441 70 02 no.lu telefondan ayrıntılı bilgi de alabilirler.

 

 
www.cankayabelde.com.tr Anasayfa --> Haberler --> İşletmelerden --> Çankaya Spor Merkezi Lozanpark’ta Hizmete Girdi