ÇAÇOY ' a HİLTON Çek İle Geldi

e-Posta Yazdır PDF

Dünyanın en büyük otel zincirlerinden biri olan Hilton, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde Çankaya Ahşap Çocuk Oyuncakları Atölyesi’yle buluştu.

Engellilerle Destek Haftası (Around the World in a Day) çerçevesinde bulundukları ülkelerde engellilerin toplumsal hayata katılımını sağlayan projelerle ortaklık yapan Hilton, Türkiye’de destek vermek için Çankaya Belediyesi’nin ödüllü projesi ÇAÇOY’u seçti.

26 Haziran günü, Ankara HiltonSA’nın ev sahipliğinde Kuğulu Park girişinde düzenlenen etkinlikte o güne özel hazırlanmış pasta, kek, çay ve kahve satışı gerçekleştirildi. ÇAÇOY standında ise kermesi ziyaret eden Çankayalılara bilgi verildi, yiyecek ve oyuncak satışı gerçekleştirildi.

Ankara HiltonSA Genel Müdürü Jacque Brune, günün hâsılatı olan 2400 TL’lik çeki, Çankaya Belde A.Ş. Genel Müdürü Muzaffer Kökver’e, ÇAÇOY Atölyesi’nde teslim etti. Atölyeyi de gezen ve proje hakkında ayrıca bilgi alan Brune, 3 Aralık 2014’te ÇAÇOY’la yeni ve çok daha büyük kapsamlı bir çalışmaya daha imza atacaklarını müjdeledi. 

 
www.cankayabelde.com.tr Anasayfa --> Haberler --> Latest --> ÇAÇOY ' a HİLTON Çek İle Geldi