Sağlıklı Yaşamın Merkezi; Lozanpark

e-Posta Yazdır PDF

Çankaya Belediyesi’nin Lozan Park Tesislerinde bulunan Çankaya Spor Merkezi, sağlıklı yaşam için Çankayalıları davet ediyor.

Lozan Park Tesisleri’nde bulunan merkez, yeşil alanda spor yapma olanağı sağlıyor.

Çankaya Belediyesi’nin Lozan Park Tesisleri Çankaya Spor Merkezi, sağlıklı yaşamı sporla desteklemek isteyen herkesi davet ediyor. Uzman eğitmenler eşliğinde spor yapma imkanı bulan vatandaşlar, uygun ücrete birçok aktiviteyi bir arada yapabiliyor.

Kondisyon ve kardiyo salonlarından oluşan merkez, dış cephesi cam kaplı olduğu için yeşil alanda spor yapma güzelliğini de yaşatıyor. Çankaya Spor Merkezi, bireysel vücut geliştirme, fitness, kardiyo programlarının yanı sıra profesyonel eğitmenlerce kişiye özel egzersiz programları da hazırlıyor. Haftanın 7 günü spor yapma olanağı bulunan merkezde, üyelere ücretsiz otopark imkânı da sunuluyor.

UYGUN ÜCRETİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Merkeze üyelik aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık olarak yapılabiliyor. Çankaya Spor Merkezi’nin aylık ücreti 65 TL, 3 aylık ücreti 160 TL, 6aylık ücreti 300 TL ve 12 aylık ücreti 500TL’den oluşuyor. Üyelik almak isteyen vatandaşlar nüfus cüzdanı fotokopisi ve sağlık raporu ile Birlik Mahallesi Kahire Caddesi NO:3’de bulunan Çankaya Belediyesi Lozan Park Tesisleri Çankaya Spor Merkezi’ne başvuruda bulunabilirler. Bilgi almak isteyen Çankayalılar, spor merkezinin Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  e-posta adresinden ve facebook.com/cankayaspormerkezi sosyal medya hesabından iletişime geçebilirler.

 

 

 
www.cankayabelde.com.tr Anasayfa --> Haberler --> İşletmelerden --> Sağlıklı Yaşamın Merkezi; Lozanpark