Genel Müdürümüzün Çankaya Belde A.Ş Çalışanlarına Mesajı

e-Posta Yazdır PDF

Sevgili  ÇANKAYA BELDE A.Ş.  mensupları,

Nisan 2016’dan itibaren Şirketler bünyesinde yer almakla beraber bugünden itibaren imza yetkili olarak aranıza katılmış bulunmaktayım.

Şirketlerimizin yegane sermayedarının Çankaya Belediyesi olduğu ve Belediyemizin kamu kaynaklarını etkin kullanmak  suretiyle kamu yarar ve çıkarlarını temel alan misyonu dikkate alındığında, Çankaya Belediyesi Şirketler Gurubu çalışanları olarak bizlerin de bu misyona destek olabilmek amacıyla özverili ve sorumlu bir çalışma bilincinde olmamız kaçınılmazdır.

Çankaya Belediyesi’nin Çankaya’yı 21. yüzyılın çağdaş kent yapılanmasının en güzel ve seçkin örneklerinden biri yaparak model bir kent yaratma vizyonuna verilecek her katkı hiç şüphesiz ki hepimiz için bir gurur vesilesi olacaktır.

Bu çerçevede, Şirketlerimizde mevcut işlerimiz devam ederken bir yandan da gelir yaratmaya odaklanarak yeni iş kollarında etkin olacak ve çok çalışacağız. Arzu edilen amaçlara ulaşmak üzere tüm arkadaşlarımın alanlarında katılım ve katkı sağlayacaklarından kuşkum yoktur.

Özgüven ve bilinçle hedeflediğimiz yolda hep birlikte başarılara yürümek dileğiyle…

M. Erhan Özer

Ankara, 25 Mayıs 2016

 
www.cankayabelde.com.tr Anasayfa --> Haberler --> Bizden Haberler --> Genel Müdürümüzün Çankaya Belde A.Ş Çalışanlarına Mesajı