Haberler

Kursiyerlerimiz Yeni Döneme Başladı

e-Posta Yazdır PDF

Çankaya Belediyesi’nin fiziksel ve bedensel engelli bireylerin mesleki eğitim almaları ve istihdama katılmaları için hayata geçirdiği ahşap çocuk oyuncağı yapım kursu ÇAÇOY ve hizmet sektöründe çalışacak garsonların yetiştirildiği Ç’engel Kafe kursları yeni dönem eğitimlerine başladı.

Devamı...
 

Yüreklerindeki Renkleri Göklere Taşıdılar

e-Posta Yazdır PDF

Çankaya Belediyesi’nin 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla düzenlediği “Engel Tanımayanlar Çankaya Şenliği 2015”, Uluslararası Omurilik Felçliler Derneği (UOFD) ile birlikte Ahlatlıbel Spor ve Sosyal Dinlenme Tesisleri’nde düzenlenen “Uçurtmam Olur musun?” etkinliği ile taçlandı. CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin ve CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli’nin de katıldığı etkinlikte, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, engelli ve engelsiz çocuklarla tek tek ilgilenerek birlikte uçurtma uçurdu. 

Devamı...
 

Tasarımcı Adayları ÇAÇOY Atölyesinde

e-Posta Yazdır PDF

Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu Ankara Şube Başkanı Çağrı Şahin ve Yönetim Kurulu Üyesi ve ODTÜ ve Atılım Üniversiteleri öğretim görevlisi Mustafa Hasdoğan, ODTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü akademisyenleri Yrd. Doç. Dr. Fatma Korkut ile Uzman Mehtap Öztürk Şengül ve Serbest Tasarımcı Haluk Zeyrek’in yanı sıra Çankaya Belediyesi Başkan Yardımcısı Anıl Sevinç’e, ÇAÇOY’da üretilebilecek şekilde tasarladıkları oyuncak modellerini sunan genç tasarımcılar beğeni topladı.

Devamı...
 

ÇAÇOY Tasarım Fuarında

e-Posta Yazdır PDF

ÇAÇOY Uluslarası Omurilik Felçlileri Derneği ile birlikte ATO Congresium'da gerçekleşen  11-15 Mart 2015 tarihleri arasında Tasarım Fuarında stant açtı.

 

 

 

ÇAÇOY Mezuniyet Töreni Basında

e-Posta Yazdır PDF
 

Engelli Kursiyerlerimiz Spor Etkinliğinde

e-Posta Yazdır PDF

Başkent Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ali Haberal kursiyerlerimizin spor derslerini izledi.

 

 

 

Dünya Engelliler Günü'nü kutladık

e-Posta Yazdır PDF

Çağdaş Sanatlar Merkezinde ÇAÇOY ve ÇENGEL Kafe çalışanlarımızla Dünya Engelliler gününü kutladık.

 

 

Çalışan Personelimize Eğitim Düzenlendi

e-Posta Yazdır PDF

Personelimize Vedat Dalokay salonunda İş Sağlığı ve Güvenliği üzerine eğitim düzenlendi.

.

 

Lozanpark Spor Merkezi Yeni Üyelerini Bekliyor

e-Posta Yazdır PDF
Eğitmenler eşliğinde spor yapılan merkezimizde kondisyon ve kardiyo olmak üzere iki ayrı salondan oluşup, haftanın belirli saatlerinde üyelerimize pilates dersi verilmektedir. 
Devamı...
 

ÇAÇOY ' da Ayın Elemanı : Hem Kol Hem Kafa Emekçisi

e-Posta Yazdır PDF

Çankaya Belde A.Ş., hem işyerindeki verimliliği hem de çalışanların motivasyonunu artırmak için küçük bir “şirket içi” yarışma başlattı.

Devamı...
 

ÇAÇOY'un Yeni Dönem Planları Hürriyet'te

e-Posta Yazdır PDF

Hürriyet Gazetesi Ankara ekinde yayınlanan ÇAÇOY projemiz ile ilgili haberde, başkanımız Alper TAŞDELEN'in ÇAÇOY projesinin gelişimi ve yeni dönem vizyonu ile ilgili görüşlerine yer verildi.

Devamı...
 
Sayfa 2 > 4
www.cankayabelde.com.tr Anasayfa --> Haberler