Haberler

Hünerli Ellerden Kuşevleri

e-Posta Yazdır PDF

Zihinsel ve bedensel engelli bireylerin sosyal hayata ve istihdama katılımı konusunda örnek sosyal sorumluluk projesi olarak öne çıkan ÇAÇOY, kendi içinden bir sosyal sorumluluk projesi daha doğurdu. Aldıkları teorik ve pratik eğitim sonrasında, iş güvenliği yüksek atölyelerde ahşap oyuncak üreten ve çocukların hayal dünyasına renk katan Çankaya Ahşap Çocuk Oyuncakları Atölyesi (ÇAÇOY) çalışanları şimdi de parkları renklendirecek.

Devamı...
 

Sağlıklı Yaşamın Merkezi; Lozanpark

e-Posta Yazdır PDF

Çankaya Belediyesi’nin Lozan Park Tesislerinde bulunan Çankaya Spor Merkezi, sağlıklı yaşam için Çankayalıları davet ediyor.

Lozan Park Tesisleri’nde bulunan merkez, yeşil alanda spor yapma olanağı sağlıyor.

Devamı...
 

Ahmet Taner Kışlalı Spor Merkezimiz Açıldı

e-Posta Yazdır PDF
 

Kursiyerlerimiz Yeni Döneme Başladı

e-Posta Yazdır PDF

Çankaya Belediyesi’nin fiziksel ve bedensel engelli bireylerin mesleki eğitim almaları ve istihdama katılmaları için hayata geçirdiği ahşap çocuk oyuncağı yapım kursu ÇAÇOY ve hizmet sektöründe çalışacak garsonların yetiştirildiği Ç’engel Kafe kursları yeni dönem eğitimlerine başladı.

Devamı...
 

Yüreklerindeki Renkleri Göklere Taşıdılar

e-Posta Yazdır PDF

Çankaya Belediyesi’nin 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla düzenlediği “Engel Tanımayanlar Çankaya Şenliği 2015”, Uluslararası Omurilik Felçliler Derneği (UOFD) ile birlikte Ahlatlıbel Spor ve Sosyal Dinlenme Tesisleri’nde düzenlenen “Uçurtmam Olur musun?” etkinliği ile taçlandı. CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin ve CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli’nin de katıldığı etkinlikte, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, engelli ve engelsiz çocuklarla tek tek ilgilenerek birlikte uçurtma uçurdu. 

Devamı...
 

Tasarımcı Adayları ÇAÇOY Atölyesinde

e-Posta Yazdır PDF

Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu Ankara Şube Başkanı Çağrı Şahin ve Yönetim Kurulu Üyesi ve ODTÜ ve Atılım Üniversiteleri öğretim görevlisi Mustafa Hasdoğan, ODTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü akademisyenleri Yrd. Doç. Dr. Fatma Korkut ile Uzman Mehtap Öztürk Şengül ve Serbest Tasarımcı Haluk Zeyrek’in yanı sıra Çankaya Belediyesi Başkan Yardımcısı Anıl Sevinç’e, ÇAÇOY’da üretilebilecek şekilde tasarladıkları oyuncak modellerini sunan genç tasarımcılar beğeni topladı.

Devamı...
 

ÇAÇOY Tasarım Fuarında

e-Posta Yazdır PDF

ÇAÇOY Uluslarası Omurilik Felçlileri Derneği ile birlikte ATO Congresium'da gerçekleşen  11-15 Mart 2015 tarihleri arasında Tasarım Fuarında stant açtı.

 

 

 

ÇAÇOY Mezuniyet Töreni Basında

e-Posta Yazdır PDF
 

Kursiyerlerimizin Yılbaşı Eğlencesi

e-Posta Yazdır PDF

 Çankaya belediye başkanımız Alper Taşdelen'in katılımıyla Vedat Dalokay Kokteyl Salonunda  engelli personel ve kursiyerlerimizle yılbaşı gecesi düzenlendi.

 

 

Genel Müdürümüzle Röportaj

e-Posta Yazdır PDF

Genel Müdürümüz Muzaffer Kökver YAŞA MAMAK gazetesine şirketimizin engelli projeleri hakkında röportaj verdi.

 

 

Fen İşleri Müdürlüğü'ne Ziyaret

e-Posta Yazdır PDF

Genel Müdürümüz Muzaffer Kökver ve Başkan Yardımcılarımız Anıl Sevinç, Turgay Bozoğlu ve Nafiz Kaya ile beraber karla mücadele ekibinin çalışmalarını inceledi. 


 
Sayfa 2 > 6
www.cankayabelde.com.tr Anasayfa --> Haberler