Haberler

ÇAÇOY ' a HİLTON Çek İle Geldi

e-Posta Yazdır PDF

Dünyanın en büyük otel zincirlerinden biri olan Hilton, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde Çankaya Ahşap Çocuk Oyuncakları Atölyesi’yle buluştu.

Devamı...
 

Lozanpark Spor Merkezi Yeni Üyelerini Bekliyor

e-Posta Yazdır PDF
Eğitmenler eşliğinde spor yapılan merkezimizde kondisyon ve kardiyo olmak üzere iki ayrı salondan oluşup, haftanın belirli saatlerinde üyelerimize pilates dersi verilmektedir. 
Devamı...
 

ÇAÇOY ' da Ayın Elemanı : Hem Kol Hem Kafa Emekçisi

e-Posta Yazdır PDF

Çankaya Belde A.Ş., hem işyerindeki verimliliği hem de çalışanların motivasyonunu artırmak için küçük bir “şirket içi” yarışma başlattı.

Devamı...
 

Genel Müdürümüzün Çankaya Belde A.Ş Çalışanlarına Mesajı

e-Posta Yazdır PDF

Çankaya Belde A.Ş.'nin Değerli Çalışanları,

Yol Arkadaşlarım,

Bildiğiniz gibi 4 Temmuz 2014 günü yapılan Olağanüstü Genel Kurul’ları ile her iki şirketimizde de bir yönetim değişikliği gerçekleşti.

Devamı...
 

DUYURU

e-Posta Yazdır PDF

AHLATLIBEL TESİSLERİMİZDE 2 ADET, 3 X 3, 9 METREKARELİK ALAN İÇİN OYUNCAK VE UÇURTMA SATIŞ STANDLARI KİRAYA VERİLECEKTİR.

15 TEMMUZ 2014 TARİHİNE KADAR TEKLİFLERİN VERİLMESİNİ RİCA EDERİZ.
İLETİŞİM: ÇANKAYA BELDE A.Ş
                A.Öveçler Mah. 1331.sok No: 4/6 06460 Çankaya / Ankara
                0 312 473 83 00 

ÇAÇOY'un Yeni Dönem Planları Hürriyet'te

e-Posta Yazdır PDF

Hürriyet Gazetesi Ankara ekinde yayınlanan ÇAÇOY projemiz ile ilgili haberde, başkanımız Alper TAŞDELEN'in ÇAÇOY projesinin gelişimi ve yeni dönem vizyonu ile ilgili görüşlerine yer verildi.

Devamı...
 

ÇAÇOY Engellileri Hayata Katıyor

e-Posta Yazdır PDF


Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Çankaya Ahşap Çocuk Oyuncakları Atölyesi’nin (ÇAÇOY) engelli vatandaşları üretime dâhil ederek hayatın içine kattığını belirterek, daha fazla engelliyi projeye dâhil etmek için ÇAÇOY’ları geliştirerek yeniden yapılandıracaklarını söyledi.
Devamı...
 

Çankaya Spor Festivali Başlıyor

e-Posta Yazdır PDF

 

Çankaya Spor Festivali, Ahlatlıbel Spor ve Sosyal Tesisleri’nde düzenlenecek tören ve Şöhretler Karması maçı ile başlıyor.

Devamı...
 

Sosyal Projeler Merkezimizi İnternettende Gezebilirsiniz

e-Posta Yazdır PDF
Çankaya Belediyemizin hazırlamış olduğu üç boyutlu görüntü izlenimi veren 360 derece Sanal Tur projesinde, Sosyal Projeler Merkez Binamızı gezebilirsiniz.
http://cankaya360.com/sanaltur/sosyalprojelermerkezi/
 

ÇAÇOY Atölyesi'nde Çalışmalar

e-Posta Yazdır PDF

Çankaya Ahşap Çocuk Oyuncakları Atölyesi (ÇAÇOY) projemiz devam eden eğitim ve engelli kursiyerlerimizin istihdamıyla başlayan seri imalat süreciyle FOX Haber'de. 

 

 

 

 

ÇAÇOY'da Hem Üretim Hem İstihdam Var

e-Posta Yazdır PDF

Çankaya Ahşap Çocuk Oyuncakları Atölyesi (ÇAÇOY) projemiz devam eden eğitim ve engelli kursiyerlerimizin istihdamıyla başlayan seri imalat süreciyle TGRT Haber'de. 

 

 

 

 
Sayfa 4 > 6
www.cankayabelde.com.tr Anasayfa --> Haberler