Haberler

Çankaya Ahşap Çocuk Oyuncakları Atölyesi (ÇAÇOY) A Haber'de

e-Posta Yazdır PDF

Çankaya Belediyesi'nin büyük çabalarla Sosyal Projeler Merkezi'mizde hayata geçirdiği Çankaya Ahşap Çocuk Oyuncakları Atölyesi (ÇAÇOY) projesi gerek yazılı gerek görsel basında oldukça ilgi uyandırdı. 

Geçtiğimiz günlerde A Haber kanalından Rüya Akkuş'un gerçekleştirdiği canlı yayınla izleyicilere tanıtılan projemizden övgüyle sözedildi. Canlı yayınlanan haberi aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

 

Yaz Aylarının En Gözde Mekanı; AHLATLIBEL

e-Posta Yazdır PDF

 

     Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Spor ve Sosyal Tesisleri sıcak yaz günlerinde evlerinde bunalan Ankaralıları kucaklıyor, haftanın her günü Ankaralıları temiz ve doğal ortamında konuk ediyor.

Devamı...
 

Ahlatlıbel Cafe&Bistro Hürriyet İlk 10'da...

e-Posta Yazdır PDF

Ahlatlıbel Cafe&Bistro, Hürriyet Gazetesi tarafından yapılan ve konusunda uzman jüri üyelerinin verdiği oylarla dikkatle belirlenen "İlk 10 Listesi"nde yer aldı. Sunulan ürün ve hizmetlerdeki kalite ve yaratılan farkın vurgulandığı listeye girdiği için ayrıca tesislerimize bir de etiket verilerek ilk 10 listesindeki yeri belgelendi.

Devamı...
 

AHLATLIBEL DÖRT MEVSİM GÜZEL

e-Posta Yazdır PDF

      Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Spor ve Sosyal Tesisleri karlı kış günlerinde de  haftanın her günü Ankaralıları temiz ve doğal ortamında konuk etmeyi bekliyor.

Devamı...
 

Ahlatlıbel Cafe&Bistro Ankara Kültür Sanat'ta...

e-Posta Yazdır PDF

Arkadaş Yayınları'nın 19 yıldır çıkarttığı aylık Ankara Kültür-Sanat Etkinlikleri bülteninin yeni sayısında, "Bu Ay Nereye Gidelim?" isimli köşesinde Nuray Özener Değirmencioğlu Ahlatlıbel Cafe&Bistro'ya geniş yer verdi.

Devamı...
 

SOSYAL PROJELER MERKEZİ TRT'DEYDİ...

e-Posta Yazdır PDF

Geçtiğimiz günlerde TRT Ankara Radyosu'nda yayınlanan Kent Sohbetleri programı Çankaya Belde A.Ş. genel müdürü sayın Serdar KARADUMAN'ı konuk etti.

Devamı...
 

ÇANKAYALI MİNİKLER SERGİ AÇTI

e-Posta Yazdır PDF

Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde (ÇSM), Çankaya Belediyesi kreşlerindeki miniklerin yaptığı resimler ve seramikler sergileniyor.

Devamı...
 

1. Çankaya Yaza Veda Şenliği

e-Posta Yazdır PDF

“Ahlatlıbel Yaza Veda Şenliği’nde geleceğin F1 şampiyonları ve motorcular, gösterileri ile izleyenleri büyüledi”

Devamı...
 
Sayfa 6 > 6
www.cankayabelde.com.tr Anasayfa --> Haberler